مشاوره رایگان در محل

178 بازدید
23 شهریور 1398
بدون نظر

اگر از محیط زندگی خود راضی نیستید قبل از فکر کردن به جابجایی یا بازسازی بدون نظر کارشناسی با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. بازسازی موفق می تواند محیط خسته کننده و نا خوشایند شما را به محیطی دلپذیر تبدیل کند. برای بازسازی موفق باید برنامه ریزی دقیق انجام شود در غیر این صورت بازسازی غیر اصولی و بدون برنامه علاوه بر هزینه نا متعرف نتیجه دلخواه هم نخواهد داشت که نهایتا بازسازی موفقی نخواهد بود. برای رسیدن به بازسازی موفق موارد زیادی را باید مورد توجه قرار داد. مواردی چون آنالیز کامل فضا و شناسایی معایب و پتانسیلها، طرح کلی و اطلاع ازنحوه ی اجرای صحیح، آگاهی از میزان تغییرات و هزینه ها، و مشاهده و رضایت از طرح اجرایی قبل از شروع کار.

بدین منظور شما می توانید به ما اطمینان کرده زیرا برای ما طراحی ایده عال یک معنی دارد و آن رضایت مشتری است. در مجموعه شمیران دیزاین تمامی طرحها بر اساس سبک و شیوه زندگی شما ارائه می شود. در گام نخست شما تمامی عادتها و خصوصیات شخصی که در نحوه زندگی شما تأثیر دارد را با ما در میان گذاشته و سپس بعد آنالیز کامل فضای شما توسط ما طرح نهایی به شما ارائه می شود.

در گام نخست با مراجعه حضوری کارشناس ما تمامی معایب و عواملی که باعث نا رضایتی شما می باشد شناسایی و بررسی می شود و اطلاعات جامعی از فضا در اختیار کارفرما قرار می گیرد. توجه داشته باشید تمامی این مراحل رایگان می باشد.

 در ادامه در صورت رضایت کارفرما از نظرات ما و تمایل به ادامه همکاری با تیم شمیران دیزاین پس از بررسی فضا و با توجه به پتانسیلهای موجود در فضا و نیازهای شما، میزان تغییرات مورد نیاز و قیمتهای تقریبی بازسازی برآورد شده و ارائه می گردد، سپس همکاری وارد مرحله اخذ قرارداد رسمی بین شرکت و کارفرما می شود.

هر چیزی مجانیش بیشتر می چسبه.